۱۳۹۱ اردیبهشت ۲۳, شنبه

فتوای ارتداد شاهین نجفی توسط فسیل جنایتکارمکارم شیرازی نیز صادر شد!

 یاران اشرار باید جلوی این قاتلان و جنایتکاران بایستیم سکوت ما مرگ ماست ! 
متن فتوی :

آیت العظمی مکارم شیرازی
سلام علیکم

چند وقتی است توهین به امام مظلوم ما حضرت هادی(ع) درسایتها و وبلاگها و فضای مجازی افزایش یافته است. اخیرا خواننده ای فراری اهنگی اجرا کرده که سراسر توهین و هتاکی به ائمه معصومین از جمله حضرت امام هادی و حضرت بقیة الله الاعظم و حضرت امام رضا(ع) میباشد.
خواهشمندیم بفرمایید حکم این فرد چیست؟
بسم الله الرحمن الرحیم
:: با اهداء سلام و تحیت؛

جواب : اگر از روی علم و عمد باشد مرتد می شود و بر دیگران لازم است که نهی از منکر کنند.

همیشه موفق باشید

دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی / بخش استفتاءاتبرای حمایت از شاهین نجفی و آزادی بیان به گروه فیسبوکی 
                                                                         بپیوندید
برای ورود به گروه فیسبوکی "ما از شاهین نجفی و آزادی بیان دفاع می کنیم" لطفا کلیک کنید

۱۶ نظر:

 1. گوه خوردن همه اشون....دست شاهین هم درد نکنه با این انقلابش

  پاسخحذف
 2. ایشون مکارم شیرازی نیستن، مکار شیرازی هستن! :دی

  پاسخحذف
 3. نظرآیة الله حاج شیخ احمد جنتی در خصوص اعلمیت یا اصلح بودن تقلید از آیت الله العظمی خامنه ای

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=140&catid=41

  پاسخحذف
 4. این ادمهایی که دین و آئین انسانها توهین میکنن یقینا مرده هستن و نیازی به کشتنشون نیست شاهین نجفی رومرده حساب کنید

  پاسخحذف
 5. اگرمسلمان مولانا وعطاروحافظ وپروفسورحسابی و... هستند من مخلص مسلمانان وپیشمرگ آنها هستم اما اگر امثال خامنه ای ومارم وگی پایگانی مسلمانند ریدن به این دین از اوجب واجبات است !این چیزی که شما اسمش را دین گذاشته اید بیماری روانیست که 33 سال است چند نسل ومنجمله خود خرتان را بدبخت کرده !

  پاسخحذف
 6. shahin har chi ke goft va khond dorost bood, har kasi hagh darad az din va mazhab va farhange khodash eteghad konad, hata hagh darad tohin kond. shoma ke be esme eslam sob ta shab adam mikoshid saket bashid.

  پاسخحذف
 7. سلام من اصلا این نظام حاکم رو دوست ندارم ولی با هتک حرمت به شخصیت های بزرگ مخالفم . حالا می خواد ادیسون باشه مادر ترزا باشه یا امام هادی باشه.

  پاسخحذف
 8. با مزه اينه كه ايشون هنوز اهنگ رو گوش نكرده حكم رو صادر كرده.

  پاسخحذف
 9. یک نفر چطور میتونه بدون اینکه این آهنگ رو گوش بده یا تصویر رو ببینه حکم بده؟ چرا اینقدر هزینه فتوا صادر کردن برای یک آیت الله کم باشه که حتی وقت نذاره ببینه و حکم بده؟! این چه فرقی با دادگاههای 7 دقیقه ای جمهوری اسلامی داره؟!

  پاسخحذف
 10. حالا که خر تو خره و هر کسی به بهانه آزادی بیان هر چی میخواد میگه و توهین میکنه منم میگم:
  کیرررر تو کست سارا جون...کیررررر تو کونت اشکان جون
  تو رو به کسسسس ننت سارا جون.....تو رو به کسسس خواهرت اشکان جون

  آخ چه لذتی داره آزادی بیان!!!
  حال میکنید با این ترانه نه!؟
  مطمئنم که اصلا ناراحت نشدید...پس باهم یه بار دیگه ترانه ای که خوندمو برای خودتون تکرار کنید و لذت ببرید!
  برای بقیه هم که از این مرتیکه مافنگی حمایت میکنند به همین ترتیب...

  پاسخحذف
 11. جالب است از اینهمه ادعا و یک جو عقلانیت در کشور ما. ا- اولا در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست که به اسم آزادی بیان اعتقادات یک عده ولو اندک مورد تمسخر واقع شود. در ترانه آقای نجفی که ایشان در مصاحبه با تلویزیون بی بی سی گفته است که به هیچ فردی اهانت نکرده است بصورت واضح به امام دهم و یازدهم شیعیان اهانت شده است.
  ایشان لازم است جسارت داشته و خطای خود را بپذیرد.
  دوستان عزیز اینکه ما از دست عده ای یا مذهبی عصبانی باشیم دلیل نمی شود که مقدسات آن را هتک کنیم. ما بخواهیم یا نخواهیم مذهب ملت ایران شیعه است و سمبل شیعه هم دوازده فرزند پیامبر اسلام ص هستند و صدالبته که بسیاری از ایشان هم مثل من و شما فکر نمی کنند و اعتقاد به امامان خود دارند و هیچ بی ادبی را هم به ساحت آنها نمی پذیرند.ضمن آنکه چرا سعی می کنید با دستمایه قرار دادن اختلافات به هدف برسید. چرا فکر نمی کنید یک ظلمی دارد در ایران می شود و باید جلو ظلم ایستاد. چرا فکر می کنید که با این روند می شود کار را به پیش برد. اتفاقا من فکر می کنم با این مسیر اشتباه این کشور هیچگاه درست نخواهد شد. من نمی خواهم بگویم این مذهب حق است یا باطل و یا زشت است یا زیبا ولی عزیزان من تاریخ حداقل یکصدساله اخیر نشان داده که ستیز با دین پذیرفته شده مردم یعنی خودکشی. حال چه بپذیرید په نپذیرید. هر کس هم اینکار را بکند خود را خراب کرده است.
  اگر مااز بردباری صحبت می کنیم چرا راجع به دیگران و اعتقاداتشان بردبار نیستیم. حالا چون ما از فلان آقا نفرت داریم باید بزنیم به مقدسات مردم. دوستان اگر نمی دانید بدانید. بنده بارها به مشهد و دیگر شهرهای ایران که اماکن مذهبی دارند رفته ام و شور مذهبی مردم را هم دیده ام. این یک فطرت بشری است که دنبال مقدسات و اعتقاداتی است حالا ما بپسندیم یا نه. این مهم است که ما در جامعه ایران به یک درک مشترک از تکثر فرهنگی و دینی برسیم . و تکثر معنی اش نفی دیگران و اثبات خود نیست. فحش به دیگران و سلام و صلوات به خود نیست.
  همین.

  پاسخحذف
 12. اول اینکه خواهر مادر بدخواه مسلمونا و امامای شیعه رو گائیدم مخصوصا خواهر مادر شاهین نجفی رو شخصا میگام، آزادی دیگه؟ نه؟ پس کیر عالم تو کس مادر اونی که به امامای شیعه و نظام و رهبر عزیزمون توهین کنه، هرکی بعد از من بیاد به من فحش بده میام مادرشو میگام

  پاسخحذف
 13. zano.bachi.achondo.gajeedam.madr,jindeha.mamlikato.-gozashtin.bi.hraj.madr.konieha.shomaha.mofseden,na,shahin,

  پاسخحذف